Cenové srovnání diet

Přemýšleli jste někdy o tom, kolik peněz Vás skutečně stojí Vaše strava v běžném pracovním dni? Ano, myslíme přesně ten typ stravy, který k hubnutí nevede, spíš naopak.

Vypočítat náklady na hubnutí je v případě Mahony Diet celkem jednoduché.

Připravili jsme zde pro Vás malé porovnání různých způsobů stravování a hubnutí. Vyberte sami, který se na Vás hodí a se kterou variantou chcete začít či pokračovat.

Pojďme se na to podívat zblízka

Běžná strava   »   od 225 Kč / den   »   6 750 Kč / měsíc   »   úbytek 0 kg

Běžná strava člověka z naší cílové skupiny - tedy produktivní věk, střední třída, člověk pracující v kanceláři v průměru utratí 60Kč za snídani a svačiny, 115Kč za oběd a kolem 50Kč za večeři. Celkem tedy 225Kč za den, do kterých nezapočítáváme čas strávení nakupováním a vařením, dortíkové excesy, ani jedno až dvě café latté či cappuccina za den, ta si ostatně můžete dovolit i při naší Mahony Diet, espressa, pochopitelně.


Krabičková dieta   »   240 – 406 Kč / den   »   7 200 Kč – 12 180 Kč / měsíc   »   úbytek 4-7 kg

Krabičková dieta se dle různých nabídek různých kvalit na trhu se pohybuje od 240Kč vč. dopravy k Vám domů až do 406Kč vč. dopravy k Vám.

POZOR NA JO-JO EFEKT!

V případě běžných diet typu omezení kalorického příjmu, do této kategorie spadají i krabičkové diety, musíme ovšem počítat s faktem úbytku svalové hmoty na úkor úbytku tukové tkáně a to v poměru 40:60 na 1kg, což znamená, že s každým zhubnutým kilem ztratíme 40dkg svalů a 60dkg tuků. Hubnutí svalů má ovšem za následek JO-JO EFEKT.


Mahony Diet   »   241 Kč při 1. fázi / den   »   7 230 Kč / měsíc   »   úbytek 4-7 kg

Mahony Diet   »   228 Kč při Zhubněte Online / den   »   6 840 Kč / měsíc   »   úbytek 5-8 kg

Proteinová dieta Mahony Diet Vám umožní rychle a hlavně zdravě a efektivně zhubnout bez jo-jo efektu, protože je založena na principu ketózy, která jako chemický proces v těle spaluje z 99% jen tuky jako zdroj energie a chrání tak svaly, což lze objektivně měřit! Proto hubnete jen z tuků a neztrácíte svalovou hmotu. Kromě toho ketóza způsobuje velmi dobrou někdy až euforickou náladu a nepociťujete chuťě ani hlad. Není to skvělé? Hubnout zdravě a být v pohodě?

Líbil se Vám článek? Prosím sdílejte jej..