Chci zdravě a chutně zhubnout

Mahony Diet je unikátní a vyvážená proteinová dieta vyráběná nejmodernějšími metodami, která nabízí na trhu výjimečně široký, velmi chutný a zajímavý sortiment proteinových jídel pro všechny, kteří si chtějí i hubnutí užívat a vydržet dietu déle než dva týdny a pro které je důležité, aby hubnoucí proces byl jednak snesitelný ve svém průběhu, tzn. bez pocitu hladu, a hlavně udržitelný po jeho ukončení, tzn. bez jo-jo efektu.

Principem Mahony Diet je přísun (konzumace) dostatečného množství kvalitních proteinů (bílkovin) za současné redukce přísunu sacharidů (cukrů), díky čemuž se organismus dostává do stavu tzv. ketózy. Právě proto lze proteinovou dietu Mahony Diet označit také jako ketogenní či ketodietu.

V důsledku ketózy dochází hned k několika báječným věcem:

  1. tělo redukuje hmotnost převážně na úkor tukové tkáně, což lze objektivně měřit na bioimpedanční váze
  2. téměř stoprocentně je chráněna svalová hmota jako zdroj energie
  3. naprostá většina klientů nepociťuje v průběhu diety hlad ani chutě
  4. přibližně třetina klientů udává v průběhu diety velmi dobrou někdy až mírně euforickou náladu

Do ketózy se skvělými jídly!

Mahony Diet zahrnuje opravdu velmi širokou paletu výtečných jídel, ze které si snadno vybere každý a rozhodně není založená na každodenní násobné konzumaci koktejlů s přídavnými příchutěmi. Z vlastní zkušenosti chápeme, že mučení tímto stylem se dá vydržet maximálně několik málo dní dle odolnosti jedince.

Mahony Diet je naopak založená na zcela běžných chutných jídlech. Jedná se o instantní jídla, snacky a hotová jídla, která si velmi rychle připravíte téměř kdekoliv. Můžete si tak pochutnávat například na palačinkách, sladkých dezertech či pěnách, pudincích, vaflích, tyčinkách, omeletách, polévkách, kuřecích nugetkách, boloňských těstovinách či dalších výborných slaných jídlech.

Jestliže nebudete s chutí našich jídel spokojeni, vrátíme Vám peníze!

Všechna proteinová jídla Mahony Diet obsahují všechny důležité minerály a vitamíny, které tělo potřebuje pro energii i pohodu. Těmito přípravky je spalování tuků v těle nastartováno a přibližně po 2-3 dnech se tělo dostane do stavu ketózy, kdy začne brát energii přednostně z tukových zásob.

Jak dieta probíhá

Proteinová dieta Mahony Diet je rozdělena do 3 fází od počáteční nejpřísnější, kdy ovšem hubnete nejvíce, nejvíce Vás to baví a jste úžasně motivování vlastními výsledky až po pozvolný návrat k běžnému resp. změněnému jídelníčku s novými návyky. Účelem těchto 3 fází je provést Vás hubnutím k Vaší cílové váze, cestou stabilizovat výsledky a naučit Vás jak si optimální hmotnost udržet, tzn. jak zhubnout bez jo-jo efektu.
Je-li Vaším cílem shodit do 10 kilogramů, začněte 1. fází a důsledně projděte i následující 2. fází a 3. fází, pak budete mít jistotu, že Vám nehrozí jo-jo efekt, a že Vaše výsledky budou trvalé. Důvodem je rychlejší nastartování procesu a tím zvýšení Vaší motivace vlastními výsledky.

V případě, že plánujete shodit více než 10 kilogramů, začněte poctivě s 1. fází, jejíž trvání doporučujeme 2-3 měsíce dle Vašeho plánu a dle pokroku, který zaznamenáte. Začněte současně co nejdříve s vhodnou pohybovou aktivitou. Jakmile zhubnete přibližně 4/5 Vašeho celkového plánu, přejděte k 2. fázi a následně k finální 3. fázi.

Začněte hubnout ještě dnes

Chcete-li konečně začít zdravě a chutně hubnout bez zbytečného hladovění, vyberte si v našem e-shopu z mnoha skvělých proteinových jídel Mahony Diet, která konzumujte dle jednotlivých fází diety uvedených výše.

Podrobné informace a popis Mahony Diet naleznete v sekci Jak funguje proteinová dieta. Pakliže máte jakékoliv další otázky, můžete využít naši online poradnu, kde Vám velice ráda odpoví přímo paní doktorka MUDr. Dagmar Peřková. V případě Vašeho zájmu si taktéž můžete domluvit osobní konzultaci v našem poradenském centru.

Chci začít hubnoutVyužijte SLEVU až 9% na balíčky jídel