Chléb speciál

Podrobnosti

Dostupnost: Skladem
Cena: 413 Kč
Balení 7 sáčků, cena 1ks/59 Kč
ks

CHLÉB SPECIÁL Mahony Diet®

Instantní směs s vysokým obsahem bílkovin, s nízkým obsahem tuků a cukrů, pro přípravu chleba. Výrobek je vhodné konzumovat při dietách se sníženou energetickou hodnotou a při regulaci tělesné hmotnosti.

Složení: mléčné bílkoviny, pšeničná mouka (lepek), izolované sójové bílkoviny, pražená sladová pšeničná mouka (lepek), kypřící látka (pyrofosforečnan a hydrogenuhličitan sodný, škrob a pšeničná mouka /obsahuje pšenici, lepek/), sůl, zahušťovadlo: xantanová guma; emulgátor: sójový lecitin; protispékavá látka: oxid křemičitý a fosforečnan vápenatý.

Alergeny: mléko, sója, pšenice a lepek.

Vyrobeno na zařízeních, na kterých se zpracovávají vejce, ořechy a celer.

Návod na přípravu: rozehřejte klasickou troubu na 200°C (tuto teplotu je potřeba přesně dodržet!). Obsah sáčku vysypte do misky a přidejte 30 ml studené vody. Dobře rozmíchejte a potom míchejte až do vzniku těsta. Těsto vložte do vhodné formy, nebo vytvořte bochník, posolte a pečte 20 minut v troubě. Po upečení nechte vychladnout a potom ihned zkonzumujte.

Hmotnost 1 sáčku/porce: 30 g

Celková hmotnost: 210 g (7 sáčků)

PRŮMĚRNÁ VÝŽIVOVÁ HODNOTA VÝROBKU

na 100 g

na 30 g

1 porci v prášku

Energetická hodnota

1498 kJ/354 kcal

449 kJ/106 kcal

Výživové hodnoty

 

 

Tuky (g)

2,5

0,8

z toho nasycené mastné kyseliny (g)

1,0

0,3

Sacharidy (g)

21,0

6,4

z toho cukry (g)

2,0

0,6

Vláknina (g)

4,0

1,2

Bílkoviny (g)

60,0

18,0

Sůl (g)

3,9

1,2

Vápník (mg)

410

125 (15 %*)

Fosfor (mg)

420

125 (18 %*)

* = % referenční výživové hodnoty

Upozornění:

Výrobek obsahuje lepek a není vhodný pro osoby na bezlepkové dietě. Nepoužívat jako jediný zdroj potravy. Nevyhnutelnou součástí výživy spotřebitele mají být i běžné potraviny a zdravý životní styl. Výrobek je určený pro osoby starší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Pokud je výrobek konzumován jako součást diety se sníženou energetickou hodnotou, řiďte se doporučeními odborníka se zkušenostmi v oblasti výživy lidí. Během užívání výrobku dodržujte dostatečný příjem tekutin (min. 1,5 l/den). Nepřekračujte doporučené dávkování!

Šarže a minimální trvanlivost do konce: viz údaj na sáčku.

Skladování: skladujte ve tmě a suchu při teplotě 15 – 22 °C, chraňte před přímým slunečním zářením.

Země původu: Francie

ks