Individuální konzultace s MUDr. Dagmar Peřkovou v trvání 30 minut - 300 Kč (místo 500 Kč)

Podrobnosti

Dostupnost: Skladem
Cena: 300 Kč
ks

Dlouhodobé a především trvalé zdravé hubnutí není pouze o redukci nadváhy, ale jde o změnu přístupu k jídlu a o přechod na zdravé stravování, které nám dodá nejen kalorickou, ale i nutriční hodnotu a tím nastaví dostatečný přísun všech důležitých látek pro správné fungování našeho organismu.

Začít se stravovat zdravěji nebo zdravě zhubnout nelze zvládnout za jeden den, a proto je velmi vhodná podpora a pomoc někoho, kdo Vám celý proces změny pomůže zvládnout efektivně.

MUDr. Dagmar Peřková využívá svých dlouholetých znalostí celostní medicíny, praktického lékaře, kardiologie i tradiční čínské medicíny. Poradenství, které poskytuje, je vždy přizpůsobeno klientovi. Každý má jiný biorytmus, návyky i svá trápení. A to jsou všechno faktory, které se musí zohledňovat.

Připravte si dopředu otázky a vše co Vás zajímá, ať čas strávený konzultací využijeme naplno!

Online konzultace se hradí předem na bankovní účet. Při objednání osobní konzultace se hradí v hotovosti ve studiu. Zrušení objednané a uhrazené konzultace je možné minimálně 24 hodin předem telefonickou či sms formou. V opačném případě konzultace propadá.

Cenová nabídka s názvem Letní akce je platná ve dnech 26. července - 15. srpna 2017. (Pokud se strany nedohodnou jinak).

U způsobu dopravy zvolte prosím "E-mail / telefon" a jako způsob platby "Bankovním převodem". Děkujeme. 

ks