Jídla proteinové diety

Mahony Diet zahrnuje opravdu velmi širokou paletu jídel, ze které si snadno vybere každý a rozhodně není založená na každodenní násobné konzumaci koktejlů s přídavnými příchutěmi. Z vlastní zkušenosti chápeme, že mučení tímto stylem se dá vydržet maximálně 3-5 dní, dle odolnosti jedince.

Mahony Diet je naopak založená na zcela běžných jídlech. Jedná se o instantní jídla, snacky a hotová jídla, která si velmi rychle připravíte téměř kdekoliv.


Instantní jídla

Instantní jídla jsou ve formě instantních sypkých směsí jednotlivě balených a jediné co je potřeba, je rozmíchat obsah sáčku v dodávaném shakeru a ohřát, opéci, upéci či dát vychladit a pak už si jen pochutnat.

V této řadě nabízíme např. »


Snacky

Snacky jsou hotová jídla, která můžete mít kdykoliv s sebou pro případ náhlého i plánovaného hladu, když jste na cestách, na dlouhém školení, v autě, po cvičení, zkrátka bez možnosti si dát běžné proteinové jídlo. V této řadě nabízíme úžasné slané tyčinky (sýrová, s příchutí pizzy) a snad ještě lepší sladké tyčinky a delikátní vafle, fantastické křupavé kuličky do salátu či jako chuťovku a báječný hotový toastový chléb.


Hotová jídla

Hotová jídla jsou jídla typu připraveno-k-jídlu-jen-ohřát a to doslova. Plánujeme je zařadit do sortimentu začátkem roku 2015. Jedná se o „normální“ velmi pestrá a chutná jídla dodávaná v plastové misce, vakuově balená. Vrchní část obalu stačí na pár místech propíchnout vidličkou či zcela odstranit a jídlo 2 minuty ohřát v mikrovlnné troubě. V každém případě mají tato jídla šmrnc francouzského výrobce a nyní Vás můžeme lákat na :

  • kuře s houbovou omáčkou
  • hovězí medailonky se zeleninou v omáčce
  • hovězí po Burgundsku
  • masové kuličky Kefta s lilkem a rýží

Kompletní nabídka produktů

Složení

Mahony Diet představuje ucelenou řadu proteinových produktů, převážně ve formě instantních jídel, ale i snacků a hotových jídel, pocházejících ze třech přírodních zdrojů – mléka, vaječných bílků a sóji, které zajišťují lidskému organismu vyvážený přísun aminokyselin, mimořádně vhodných pro redukci tělesné hmotnosti. Jedná se o dietní přípravky s vysokým obsahem bílkovin s velmi nízkou kalorickou hodnotou a sníženým obsahem cukrů.

Složení všech produktů Mahony Diet odpovídá nejpřísnějším normám platným v Evropské unii, Spojených státech amerických a Kanadě. Zeměmi původu produktů jsou Francie a Kanada. Produkty Mahony Diet jsou určeny pro redukci nadváhy u jinak zcela zdravých dospělých (nad 18 let) jedinců. Pro koho není proteinová dieta vhodná si přečtěte zde.

Chcete vědět více o tom, jak funguje proteinová dieta?

Pak pokračujte ve čtení na stránce Jak funguje Proteinová dieta.