Že to nejde zhubnout?

Vydáno: 20.01.2017 10:22

36letá maminka dvojčat s námi za pouhé 2 měsíce shodila 15 kg!

Maminky to mají těžké, a o to víc, když pečují o své děťátko. Paní Michaela však dokázala, že když se člověk rozhodne, může zhubnout dokonce i při péči rovnou o dvě děti! Navíc se díky proteinové dietě zbavila neustálého pálení žáhy, nadýmání a problémů s nepravidelným vyprazdňováním. 

Ruku na srdce, kdo z Vás nemá alespoň jeden z těchto problémů? Viník? My sami...

Paní Michaela se ale rozhodla své návyky změnit a zhubnout s pomocí naší paní doktorky Peřkové a s proteinovou dietou.
Když začínala hubnout, ručička váhy ukazovala 90,6 kg, Michaela oslavila své 36. narozeniny a chlapcům bylo právě 2,5 roku.
A její důvod? Uvědomila si, že chce kvůli svým synům zůstat dlouho zdravá, krásná a v kondici.
Za 2 měsíce shodila 15 kilogramů.

Na fotografiích je vidět ten obrovský rozdíl, kterého se paní Michaele podařilo dosáhnout za tak krátký čas...Odvykla si konzumovat škodlivé potraviny a přijala správné stravovací návyky, osvojené díky proteinové dietě. Paní Michaela zjistila, jak je to celé jednoduché, skoro až ohromující. Nejtěžší je podle ní přiznání si své tloušťky a špatných stravovacích návyků.

S radostí z nového těla a lehčí tělesné schránky se paní Michaela vrhla i na cvičení. Když nám poslala fotografie prokazující další váhový úbytek 4,5 kg po skončení proteinové diety, měli jsme opravdovou radost.  „Stačilo“ jen dodržovat již běžný stravovací plán pro období po skončení proteinové diety, který paní doktorka Peřková pro paní Michaelu připravila, a další kila šla dolů.

Co k tomu závěrem dodat? Jen to, že zhubnout může opravdu každý, když se rozhodne. Paní Michaela to zvládla bravurně, a úspěch jí dodal nové sebevědomí a energii do života.

Pojďte do toho také! Zavolejte nám a uvidíte, že s podporou paní doktorky je trvalé zhubnutí opravdu možné.